Γ' ΕΘΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ ALL
LocalBasket Main Logo
Εκτύπωση

Υπεύθυνος κατηγορίας : Minas Griek saskpareki@hotmail.com

TOP SCORERS ( 08/12/2019 - 8η Αγων.)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ
27 PTS
| κέρδισαν 96-92
εναντίον
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ
24 PTS
| έχασαν 96-92
εναντίον
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΘΟΛΙΩΤΗΣ
23 PTS
| κέρδισαν 72-63
εναντίον
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ
22 PTS
| έχασαν 96-92
εναντίον
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ
21 PTS
| κέρδισαν 76-67
εναντίον
ΖΕΦΥΡΟΣ

SEASON SCORERS
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΔΑΛΑΚΗΣ
152 PTS | 19 PPG
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ
148 PTS | 18.5 PPG
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΚΙΟΥΖΗΣ
125 PTS | 17.9 PPG
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΣΤΑΚΙΔΗΣ
121 PTS | 17.3 PPG
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
120 PTS | 15 PPG
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ

TOP GUNS
ΘΕΟΓΙΑΝΝΗΣ
19 3PT | 2.7 AVERAGE
ΔΕΚΑ

ΣΑΜΑΡΑΣ
19 3PT | 2.4 AVERAGE
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΠΕΤΡΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
19 3PT | 2.4 AVERAGE
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
18 3PT | 2.3 AVERAGE
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
18 3PT | 2.6 AVERAGE
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ



prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
73  -  90
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
45  -  62
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
55  -  75
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
74  -  82
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
74  -  76
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΕΚΑ
41  -  62
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ
 - 
ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΖΕΦΥΡΟΣ
66  -  63
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
81  -  62
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
69  -  66
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
78  -  70
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
90  -  70
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
68  -  73
ΔΕΚΑ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 - 
ΡΕΠΟ
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
68  -  74
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
54  -  69
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
80  -  52
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
75  -  78
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
68  -  80
ΔΕΚΑ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
53  -  46
ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
 - 
ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
91  -  83
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
62  -  56
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
90  -  69
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ
75  -  77
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
58  -  76
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
64  -  52
ΖΕΦΥΡΟΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
 - 
ΡΕΠΟ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
70  -  62
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
57  -  64
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
69  -  64
ΔΕΚΑ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
85  -  81
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
71  -  79
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ
66  -  76
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 - 
ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
72  -  82
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΕΚΑ
77  -  59
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
63  -  71
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
72  -  68
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Μ.Ε.Ν.Τ.
101  -  72
ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
67  -  61
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΡΕΠΟ
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
64  -  87
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
80  -  69
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
75  -  51
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
60  -  69
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΖΕΦΥΡΟΣ
62  -  64
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
83  -  62
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΔΕΚΑ
 - 
ΡΕΠΟ
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΔΕΚΑ
88  -  68
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
96  -  92
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
72  -  63
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
76  -  67
ΖΕΦΥΡΟΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
74  -  78
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
73  -  64
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
 - 
ΡΕΠΟ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 - 
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 - 
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΖΕΦΥΡΟΣ
 - 
ΔΕΚΑ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 - 
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
 - 
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
 - 
ΡΕΠΟ
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
 - 
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 - 
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
 - 
ΖΕΦΥΡΟΣ
ΔΕΚΑ
 - 
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 - 
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
 - 
ΡΕΠΟ
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 - 
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ
 - 
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 - 
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
 - 
ΔΕΚΑ
Μ.Ε.Ν.Τ.
 - 
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 - 
ΡΕΠΟ
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 - 
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
 - 
ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
 - 
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
 - 
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΔΕΚΑ
 - 
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 - 
ΡΕΠΟ
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (26/01/2020)
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 - 
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 - 
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
 - 
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
 - 
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 - 
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΔΕΚΑ
ΖΕΦΥΡΟΣ
 - 
ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (02/02/2020)
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΖΕΦΥΡΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 - 
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
 - 
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
 - 
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
 - 
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΕΚΑ
 - 
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 - 
ΡΕΠΟ
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (09/02/2020)
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 - 
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
 - 
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 - 
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΔΕΚΑ
 - 
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ
 - 
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
 - 
ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (23/02/2020)
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 - 
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
 - 
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
 - 
ΔΕΚΑ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 - 
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ
 - 
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
 - 
ΡΕΠΟ
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (08/03/2020)
Μ.Ε.Ν.Τ.
 - 
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΔΕΚΑ
 - 
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
 - 
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 - 
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
 - 
ΖΕΦΥΡΟΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 - 
ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (15/03/2020)
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 - 
ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
 - 
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 - 
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ
 - 
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 - 
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΡΕΠΟ
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (22/03/2020)
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
 - 
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
 - 
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
 - 
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 - 
ΖΕΦΥΡΟΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
 - 
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ
 - 
ΡΕΠΟ
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (29/03/2020)
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 - 
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 - 
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ
 - 
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 - 
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
 - 
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
 - 
ΡΕΠΟ
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (05/04/2020)
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
 - 
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
 - 
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
 - 
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΕΚΑ
 - 
ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 - 
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
 - 
ΡΕΠΟ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (12/04/2020)
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 - 
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ
 - 
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 - 
ΔΕΚΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
 - 
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
 - 
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
 - 
ΡΕΠΟ
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (26/04/2020)
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
 - 
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 - 
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
 - 
ΖΕΦΥΡΟΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
 - 
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ
 - 
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 - 
ΡΕΠΟ
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (03/05/2020)
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
 - 
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ
 - 
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 - 
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
 - 
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
 - 
ΔΕΚΑ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 - 
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 - 
ΡΕΠΟ
next




2019-2020 Season Standings
ΕΟΚ - Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Array