A2 (All)
LocalBasket Main Logo
Home Α2

A2 (All)



prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (06/10/2018)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
76  -  73
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
73  -  65
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
74  -  81
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
82  -  70
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
78  -  77
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
58  -  76
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
69  -  85
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
81  -  86
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (13/10/2018)
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
72  -  48
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
72  -  62
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
96  -  74
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
86  -  72
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
79  -  68
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
85  -  83
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
86  -  60
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
75  -  74
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (20/10/2018)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
69  -  84
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
82  -  62
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
63  -  64
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
100  -  91
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
82  -  65
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
69  -  66
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
66  -  79
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
98  -  76
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (27/10/2018)
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
68  -  70
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
84  -  74
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
75  -  65
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
79  -  74
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
81  -  83
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
61  -  50
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
64  -  76
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
102  -  63
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (10/11/2018)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
77  -  70
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
81  -  87
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
74  -  72
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
80  -  87
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
74  -  75
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
113  -  74
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
69  -  60
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
91  -  81
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (17/11/2018)
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
83  -  60
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
72  -  79
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
87  -  77
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
69  -  72
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
69  -  84
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
98  -  76
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
81  -  60
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
50  -  78
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (24/11/2018)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
84  -  93
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
63  -  56
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
51  -  58
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
96  -  79
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
63  -  70
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
79  -  77
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
63  -  76
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
102  -  70
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (01/12/2018)
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
95  -  47
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
62  -  61
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
79  -  84
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
89  -  71
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
76  -  69
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
68  -  59
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
93  -  90
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
95  -  61
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (08/12/2018)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
69  -  65
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
91  -  70
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
64  -  65
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
84  -  81
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
99  -  97
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
66  -  71
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
114  -  64
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
69  -  79
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (15/12/2018)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
84  -  80
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
62  -  65
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
91  -  84
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
74  -  82
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
68  -  83
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
78  -  89
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
77  -  63
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
78  -  68
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (22/12/2018)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
85  -  83
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
70  -  65
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
65  -  57
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
91  -  86
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
93  -  52
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
119  -  66
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
68  -  66
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
79  -  86
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (05/01/2019)
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
84  -  65
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
86  -  80
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
72  -  62
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
62  -  63
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
76  -  137
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
68  -  46
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
83  -  69
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
69  -  61
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
13η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (12/01/2019)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
69  -  62
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
68  -  65
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
74  -  69
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
75  -  55
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
91  -  71
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
90  -  62
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
63  -  70
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
70  -  49
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
14η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (19/01/2019)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
66  -  56
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
60  -  68
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
71  -  76
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
79  -  88
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
75  -  69
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
62  -  79
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
65  -  83
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
96  -  68
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
15η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (26/01/2019)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
68  -  76
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
72  -  71
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
86  -  83
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
96  -  78
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
72  -  75
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
64  -  66
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
105  -  62
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
54  -  68
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (02/02/2019)
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
79  -  71
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
59  -  55
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
84  -  50
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
70  -  68
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
75  -  72
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
79  -  64
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
85  -  64
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
80  -  78
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (09/02/2019)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
73  -  71
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
65  -  73
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
80  -  60
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
75  -  70
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
65  -  78
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
59  -  61
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
72  -  100
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
67  -  83
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (16/02/2019)
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
115  -  58
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
76  -  67
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
55  -  61
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
85  -  62
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
79  -  71
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
83  -  74
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
98  -  76
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
66  -  59
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (23/02/2019)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
76  -  66
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
60  -  53
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
62  -  82
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
81  -  79
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
79  -  77
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
76  -  69
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
97  -  93
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
53  -  70
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (02/03/2019)
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
70  -  68
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
72  -  56
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
84  -  71
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
84  -  68
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
62  -  71
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
63  -  83
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
113  -  83
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
69  -  60
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (09/03/2019)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
52  -  88
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
67  -  58
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
82  -  74
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
76  -  56
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
117  -  99
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
82  -  63
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
73  -  61
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
129  -  68
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (16/03/2019)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
72  -  68
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
86  -  65
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
68  -  61
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
74  -  86
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
80  -  73
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
85  -  92
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
77  -  62
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
66  -  102
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (23/03/2019)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
72  -  79
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
70  -  65
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
100  -  76
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
71  -  70
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
60  -  68
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
94  -  60
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
93  -  81
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
68  -  64
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (30/03/2019)
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
80  -  56
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
67  -  112
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
66  -  64
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
74  -  50
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
80  -  67
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
98  -  107
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
72  -  84
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
75  -  56
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (06/04/2019)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
98  -  96
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
74  -  67
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
71  -  59
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
99  -  83
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
74  -  72
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
105  -  82
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
97  -  69
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
71  -  61
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (13/04/2019)
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
78  -  68
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
71  -  61
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
79  -  76
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
96  -  87
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
79  -  100
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
82  -  79
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
100  -  60
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
76  -  65
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (20/04/2019)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
69  -  76
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
91  -  73
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
80  -  87
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
84  -  69
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
197  -  116
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
69  -  50
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
85  -  72
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
80  -  51
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
13η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (24/04/2019)
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
71  -  72
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
51  -  47
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
78  -  69
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
85  -  69
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
73  -  86
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
76  -  94
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
55  -  63
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
73  -  71
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
14η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (04/05/2019)
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
57  -  68
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
72  -  73
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
80  -  58
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
90  -  70
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
66  -  76
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
101  -  79
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
75  -  44
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
88  -  80
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
15η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (11/05/2019)
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
20  -  0
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
101  -  80
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
58  -  55
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
81  -  97
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
81  -  75
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
75  -  74
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
72  -  88
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
80  -  62
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
next




2018-2019 Season Standings
ΕΟΚ - Α2

Array